čtvrtek 21. května 2009

Svaté přijímání

Ahoj holky. Na blogu už se dlouho nic nedělo... Chtěla jsem se zeptat jak to bude tento rok se svatým přijímáním, které by mělo být 7. 6. 2009? Bude se zpívat???

4 komentáře:

 1. Akorát jsem to sem šla psát. Náš Peťa jde totiž ke přijímání tak bysme mu chtěli a všem dětem zazpívat. Katka mně ještě psala kvůli svatbě 6.6. tak, kdybychom měli zkoušku v pátek 5.6. na svatbu, tak bysme mohli natrénovat i na nedělní první sv. přijímání. Když tak sem Katy teda ještě napiš nějaké info k té svatbě a když tak písni Tomovi jestli by s nama hrál i na tom prvním sv. přijímání.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky,
  my souhlasíme i se zpíváním na svatbu i přijímání.
  Ta svatba je Vlaďky Kočicové a je v sobotu 6.6. v 11.00hod. den před tím přijímáním.Napište na blog kdo můžete.:)Tedy by mohla být páteční zkouška 5.6. k natrénování obou dvou akcí.Dala bych ji na 19.00hod. co říkáte?Tomovi napíšu sms a domluvím to s ním.Pokuste se příjít všichni ať se po dlouhé době zase uvidíme a zazpíváme si.Těším se:))

  OdpovědětVymazat
 3. Jenom bych tu zkoušku dala raději na 19:15, protože nevím jestli nebude malá schóla zpívat na večerní mši, tak aby byly klávesy.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, já určitě přijdu. Za Mágu nemůžu mluvit, má státnice a nestíhá, tak spíš ne.
  A kdo byste mohli, dojděte ve středu ve 4h. na pohřeb zazpívat tetice Madonu.

  OdpovědětVymazat