čtvrtek 25. září 2008

Páteční zkouška

Ahojky holky. Chtěla jsem se jen zeptat jestli je v pátek zkouška na sobotní svatbu a zárověň se omluvit, protože nemůžu opět v sobotu přijít zpívat. Máme totiž první Charitní den, tak tam samozřejmě nemůžu chybět. Nicméně zvu i Vás, pokud byste měly zájem, tak se můžete přijít podívat do Brodu. V 10.15 máme mši svatou ve Farním kostele a od 13.00 do 15.00 je prezentace naší práce v budově Charity.

3 komentáře:

 1. Vlaďko děkujeme za pozvání, ale já určitě nebudu moci přijít. S největší pravděpodobností pojedu v sobotu odpoledne k Radkovi a v neděli už tu asi taky nebudu. Tímto se omlouvám, ale v neděli asi nebudu moct do schóly. Ale určitě můžete zpívat aspoň s kytarou.

  Myslím, že jsme se na zkoušku domlouvaly s holkama na svatbě, ale ne na přesný čas. Takže bych navrhovala po mši třeba na 19:15. A můžeme se taky domluvit jak s nedělou.

  OdpovědětVymazat
 2. A budeme zpívat Lásku na 100 let? Prosím, prosím, prosím..........

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky! omlouvam se za vcerejsi neucast ve schole..sem nemocna, ale jaksi i tak sme delali a jeste dnes delame drevo. Takze i proto sem dnes nebyla ne svatbe a stejne jaksi muj hlas by vam nepomohl. Zitra zrejme nebudu doma, takze schola asi pada.. Mejte se, pa

  OdpovědětVymazat