úterý 8. července 2008

Žehnání kaple 12. 7. 08

Tuto sobotu nebudu moci být na žehnání kaple v DPS. Jedu na svatbu své spolužačky ze střední školy. Ale v neděli už doma budu, takže se mnou alespoň na nedělní mši počítat můžete. Nevím na kdy jsme si domlouvali, nebo nedomlouvali příští zkoušku, takže bych byla buď pro čtvrtek, pokud budete chtít ještě zkoušet na neděli, anebo bych nechala zkoušku až před nedělní mší a na žehnání kaple se už nějak domluvte s Veronikou Slezákovou. Myslím, že nám to celkem minulý týden šlo, takže já osobně bych zkoušky nechala už jen před samotnou mší. Mějte se!!

8 komentářů:

 1. Tak kdy si teda dáme zkoušku na tu kaplu? Stačí ráno před tím? Nebo chcete čtvrtek, pátek? Nám je to jedno. Záleží hlavně na kytaristce.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,já sem dneska potkala Verču a říkala,že dá vědět kdy bude moct. Tak teď záleží na ní jak se rozhodne a kdy dá vědět co a jak:). Pak se teprve můžeme domlouvat dál.

  OdpovědětVymazat
 3. kytaristka:)
  Ahoj holky! zitra, tzn.ve ctvrtek jsem v Tescu do 21 hod., takze fakt nemam kdy.. v patek to mam celkem napres, ptz jedu na svicu do Dolnemci a asi tam budu i pomahat a navic jeste musim neco s Lukasem zaridit, takze mi to v patek nevyjde.. Takze to zbyva na sobotu! V devet rano na fare?? Zpivame pis k Panne Marii a Kameny chramove, ze?? Diky!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jo, ty naša brnkálistko :-) V sobotu v 9 hod. na faře. Snad tam otec bude.

  OdpovědětVymazat
 5. No, otec by to měl asi vědět dopředu, že chceme jít na fáru. Řeknu Katce ať mu zavolá a domluví to. Aby byly klíče a tak ....

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky holky. Nezkoušely jste se nějkterá zeptat i Zuzky, jestli by nemohla hrát? Jinak teda v sobotu v 9 na fáře :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Zuzka je v Brně na brigádě, takže je teď horší ji zastihnout doma, ale každopádně tam bude muset být nějaký varhaník, takže jí zkusím napsat..

  OdpovědětVymazat
 8. Tak Zuzka už mně odepsala a doma v sobotu dopoledne nebude, takže taky nepříjde..

  OdpovědětVymazat